Časový rozpis zápasů a rozlosování

Hrací čas je 2x 17 minut bez timeoutů, 1 min. poločas, 5 min. mezi zápasy

Pátek 24. 8. 2018
Čas: / č.utk./ Domácí: x Hosté:

8:00          A003      MAPESE Malacky, SVK   X     SK Velká Bystřice, CZE

8:40          A001      TJ Sokol Žďár n.Sáz. CZE X   Dukla Praha II., CZE

9:20          A006      SHC Maloměřice Brno, CZE X MAPESE Malacky, SVK

10:00        A007      SK Velká Bystřice, CZE  X  Dukla Praha II,CZE

10:40        B004      SKKP Handball Brno, CZE X HC Zlín, CZE

11:20        B003      Dukla Praha I. CZE X MHK Martin, SVK

12:00       SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ TURNAJE – NÁSTUP DRUŽSTEV

12:15        A005     SK Velká Bystřice, CZE  X  TJ Sokol Žďár n.Sáz, CZE

12:55        B005     MHK Martin, SVK  X  TJ Sokol Úvaly, CZE

13:35        A002     HC Zubří II., CZE  X  SHC Maloměřice Brno, CZE

14:15        B011     TJ Sokol Úvaly, CZE  X  SKKP Handball Brno, CZE

14:55        A008     MAPESE Malacky, SVK  X  HC Zubří II., CZE

15:35        A004    Dukla Praha II., CZE  X  HC Zubří II. CZE

16:15        B008    Dukla Praha I., CZE  X  HC Zlín, CZE

 

Sobota 25. 8. 2018

Čas: / č.utk. /Domácí: x Hosté:

8:00          B012    HC Zlín, CZE  X  TJ Sokol Úvaly, CZE

8:40          A006    TJ Sokol Žďár n.Sáz., CZE  X  SHC Maloměřice Brno, CZE

9:20          A010    Dukla Praha II., CZE  X  MAPESE Malacky, SVK

10:00        B010    SKKP Handball Brno, CZE  X  Dukla Praha I., CZE

10:40        A011    SHC Maloměřice Brno, CZE  X  SK Velká Bystřice, CZE

11:20        A012    HC Zubří II., CZE  X  TJ Sokol Žďár n. Sázavou, CZE

12:00        B017   MHK Martin, SVK  X  SKKP Handball Brno, CZE

12:40        A012   SHC Maloměřice Brno, CZE  X  Dukla Praha II., CZE

13:20        A014   TJ Sokol Žďár n. Sáz., CZE  X  MAPESE Malacky, SVK

14:00        B014   TJ Sokol Úvaly, CZE  X  Dukla Praha I.,CZE

14:40        A015   SK Velká Bystřice, CZE  X  HC Zubří II., CZE

15:20        B015   MHK Martin, SVK  X  HC Zlín, CZE

Neděle 26. 8. 2018 – FINÁLOVÝ DEN

Čas: / č.utk. / Domácí: x Hosté:

8:00        F0910      TJ Sokol Úvaly, CZE  X  MAPESE Malacky, SVK

8:40        F0708      Dukla Praha II., CZE  X  SKKP Handball Brno, CZE

9:20        F0506      MHK Martin, SVK  X  TJ Sokol Žďár n. Sáz,, CZE

10:00      F0304      SK Velká Bystřice, CZE  X  Dukla Praha I., CZE

10:40      F0102      HC Zlín, CZE  X  HC Zubří II. CZE

11:30      VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKÚ – NÁSTUP DRUŽSTEV

12:00      KONEC TURNAJE

VÝSLEDKY ZÁPASŮ S KONEČNÝM UMÍSTĚNÍM DRUŽSTEV NALEZNETE ZDE