Výsledky zápasů a umístění

Hrací čas je 2x 17 minut bez timeoutů, 1 min. poločas, 5 min. mezi zápasy

Pátek 24. 8. 2018
Čas: / č.utk./ Domácí: x Hosté: / Výsledek:

8:00          A003      MAPESE Malacky, SVK   X     SK Velká Bystřice, CZE           18:24  (10:11)

8:40          A001      TJ Sokol Žďár n.Sáz. CZE X   Dukla Praha II., CZE                16:16    (9:8)

9:20          A006      SHC Maloměřice Brno, CZE X MAPESE Malacky, SVK          15:11    (4:8)

10:00        A007      SK Velká Bystřice, CZE  X  Dukla Praha II.                              23:15   (10:5)

10:40        B004      SKKP Handball Brno, CZE X HC Zlín, CZE                             12:17    (5:9)

11:20        B003      Dukla Praha I. CZE X MHK Martin, SVK                                  26:16   (12:8)

12:00       SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ TURNAJE – NÁSTUP DRUŽSTEV

12:15        A005     SK Velká Bystřice, CZE  X  TJ Sokol Žďár n.Sáz, CZE             21:16  (10:9)

12:55        B005     MHK Martin, SVK  X  TJ Sokol Úvaly, CZE                              18:16   (10:10)

13:35        A002     HC Zubří II., CZE  X  SHC Maloměřice Brno, CZE                   18:9     (10:4)

14:15        B011     TJ Sokol Úvaly, CZE  X  SKKP Handball Brno, CZE                 15:20  (8:10)

14:55        A008     MAPESE Malacky, SVK  X  HC Zubří II., CZE                          13:17

15:35        A004    Dukla Praha II., CZE  X  HC Zubří II. CZE                                 15:22  (9:13)

16:15        B008    Dukla Praha I., CZE  X  HC Zlín, CZE                                        16:20  (7:10)

 

Sobota 25. 8. 2018

Čas: / č.utk. /Domácí: x Hosté: / Výsledek:

8:00          B012    HC Zlín, CZE  X  TJ Sokol Úvaly, CZE                                       14:13  (7:8)

8:40          A006    TJ Sokol Žďár n.Sáz., CZE  X  SHC Maloměřice Brno, CZE     21:12  (9:3)

9:20          A010    Dukla Praha II., CZE  X  MAPESE Malacky, SVK                      13:13  (7:8)

10:00        B010    SKKP Handball Brno, CZE  X  Dukla Praha I., CZE                   15:21  (5:11)

10:40        A011    SHC Maloměřice Brno, CZE  X  SK Velká Bystřice, CZE           17:24  (3:10)

11:20        A012    HC Zubří II., CZE  X  TJ Sokol Žďár n. Sázavou, CZE                25:17  (9:12)

12:00        B017   MHK Martin, SVK  X  SKKP Handball Brno, CZE                        12:11  (4:6)

12:40        A012   SHC Maloměřice Brno, CZE  X  Dukla Praha II., CZE                 13:24 (6:15)

13:20        A014   TJ Sokol Žďár n. Sáz., CZE  X  MAPESE Malacky, SVK             19:12  (9:6)

14:00        B014   TJ Sokol Úvaly, CZE  X  Dukla Praha I.,CZE                               16:31 (8:17)

14:40        A015   SK Velká Bystřice, CZE  X  HC Zubří II., CZE                              16:16  (7:7)

15:20        B015   MHK Martin, SVK  X  HC Zlín, CZE                                              16:29  (5:16)

 

Neděle 26. 8. 2018 – FINÁLOVÝ DEN

Čas: / č.utk. / Domácí: x Hosté: / Výsledek:

8:00        F0910      TJ Sokol Úvaly, CZE  X  MAPESE Malacky, SVK                     15:16  (10:10)

8:40        F0708      Dukla Praha II., CZE  X  SKKP Handball Brno, CZE                 20:25 (8:13)

9:20        F0506      MHK Martin, SVK  X  TJ Sokol Žďár n. Sáz,, CZE                    15:15 (10:10) (7m 5:4)

10:00      F0304      SK Velká Bystřice, CZE  X  Dukla Praha I., CZE                       24:22 (12:11)

10:40      F0102      HC Zlín, CZE  X  HC Zubří II. CZE                                            16:14  (6:6)

11:30      VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKÚ – NÁSTUP DRUŽSTEV

12:00      KONEC TURNAJE

KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ DRUŽSTEV

  1. HC Zlín, CZE
  2. HC Zubří, CZE
  3. SK Velká Bystřice, CZE
  4. Dukla Praha I., CZE
  5. MHaK Martin, SVK
  6. TJ Sokol Žďár nad Sázavou, CZE
  7. SKKP Handball Brno, CZE
  8. Duklad Praha II., CZE
  9. MAPESE Malacky, SVK
  10. TJ Sokol Úvaly, CZE
  11. SHC Maloměřice Brno, CZE